אודותינו

ברוכים הבאים לאלטכנו.

אלטכנו היא חברה משפחתית המתמחה בהחלפת גגות משנת 2001 ומנוהלת על-ידי גיל ורוני להט.

אנו גאים להיות חברה מקצועית, ותיקה, מנוסה ומובילה בתחום הגגות בישראל, עם ניסיון של עשרות שנים בהובלת פרויקטים של החלפת והתקנת גגות במפעלים, מבני תעשיה, מבני ציבור, חוות חקלאיות ובתים.

בשני העשורים האחרונים החלפנו והתקנו מאות אלפי מטרים של גגות מצפון ועד דרום, למאות לקוחות פרטיים ומוסדיים. כל אחד מלקוחותינו נהנה משירות אישי וליווי צמוד של מנהל פרויקטים מקצועי ומנוסה.

כל מנהלי החברה הם מפקחי אסבסט מורשים מטעם המשרד לאיכות הסביבה ומזה שנים שגג הדגל שלנו – לנדיניבורד, הוא הגג הנבחר להחלפת גגות האסבסט בקיבוצים בעוטף עזה.

בחמש השנים האחרונות אנו מובילים את תחום הגגות לחקלאות בישראל ויוזמים שיתופי פעולה עם חברות סולאריות להן אנו מספקים פתרון מקצה לקצה, כולל מסגרות, חיזוקים לגג לפי פרטים, החלפת כל סוגי הגגות הקיימים ופינוי אסבסט.

ערכי הליבה שלנו

מקצועיות וניסיון

אנו מחויבים להתאמת הפתרון הטוב והמתאים ביותר עבור כל לקוח, ובמקרה הזה הניסיון הוא שעושה את ההבדל. יש לנו את הידע והוותק המבטיחים ללקוחותינו ראש שקט לכל אורך הפרויקט ולשנים שאחריו.

בטיחות

בטיחות היא ערך עליון בחברה, ולכן אנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות הנדרשים בכל שלב, לרבות שימוש ברתמות בטיחות, קשירה למנוף בזמן העבודה, קשירה לאגדים ומרישים וכדומה. זו גם הסיבה שאלטכנו היא מהחברות היחידות בענף המעסיקה שני מנופים בו זמנית: מנוף אחד רותם את העובדים למניעת נפילות ומנוף שני משמש להורדת מטענים.

מצוינות

אנו שואפים תמיד לתוצאות הטובות ביותר ומחויבים לאיכות בלתי מתפשרת החל מהאנשים שלנו, שהם הטובים בתחומם, ועד החומרים בהם אנו משתמשים. אנו מחזיקים מלאים מיוחדים כדי שנוכל לתת שירות רציף ואמין, ולא מהססים לייבא באופן אישי כל חלק המשמש אותנו כדי שנוכל להבטיח איכות גבוהה במיוחד.

שירות יוצא מן הכלל

כל עובדי החברה מחויבים למתן שירות מעולה, ומכוונים למערכות יחסים ארוכות טווח עם כל לקוח ולקוח.

בין לקוחותינו

בין לקוחותינו